Web sitemize üye ol, ilk siparişine özel %30 indirim fırsatını yakala!

Ticari Elektronik İleti Açık Rıza Beyanı

6698 SAYILI KANUN ÇERÇEVESİNDE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİLEBİLMESİ AMACIYLA AÇIK RIZA BEYANI

  1. Veri sorumlusu sıfatına haiz, Janne Care Kozmetik Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketimiz tarafından, tarafınıza, şirketimizin mal ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlamak, kampanyalardan haberdar etmek ya da işletmemizi tanıtmak amacıyla elektronik posta adresinize/cep telefonu numaranıza ticari elektronik ileti gönderilecektir.

  2. Kişisel verilerin kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, açıklanması, aktarılması, sınıflandırılması gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlem 6698 sayılı kanun kapsamında “kişisel verilerin işlenmesi” olarak nitelendirilmektedir. Anılan kanun gereğince, tarafınıza göndermiş olduğumuz elektronik postalar da veri işleme olarak nitelendirilmektedir.

  3. Tarafınıza, ticari elektronik ileti gönderilmesinin gereği olarak “ ad, soyad, cep telefonu numarası ve elektronik posta adresiniz “ şirketimiz tarafından işlenmektedir. Ad, soyad, cep telefonu numarası ve elektronik posta adresinizin, şirketimiz tarafından işlenmesine, açık rıza gösteriyorsanız işbu açık rıza metnine onay vermenizi rica ederiz.

  4. Aynı şekilde cep telefonu numaranıza/ e posta adresinize “ticari elektronik ileti” gönderilmesini istiyorsanız işbu metne onay vermenizi rica ederiz. İşbu metne onay vermediğiniz takdirde, tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmeyecektir.

  5. Anılan kişisel verilerinizin, sitemizde yer alan aydınlatma metni kapsamında işlenmekte olduğunu, anılan kişisel verilerinizin toplu SMS / e-posta gönderiminde çalışılan iş ortaklarımıza ve işbirliği içerisinde olduğumuz ve ortak kampanya yapılan iş ortakları ile paylaşılmaktadır.

    Bu kişisel veriler, her ne kadar veri sorumlusu tarafından yurtdışına bizzat aktarılmasa da müşterinin internet tarayıcılarına giriş olduğu bilgiler, internet tarayıcılarının yurt dışı kaynaklı olması sebebiyle yurt dışına aktarım yapılabileceğini bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla