Web sitemize üye ol, ilk siparişine özel %30 indirim fırsatını yakala!

İade ve Değişim Şartları

            JANNE CARE KOZMETİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

         

www.jannecare.com sitesinden aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, ambalajı açılmış, bozulmuş, müşteri tarafından hasara uğratılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

Tüketici Kanunu'nda yer alan sebep göstermeden cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. 

İadeniz www.jannecare.com sitesinin ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.jannecare.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir ancak bankanız tarafından iadenin geri ödemesi yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.jannecare.com sorumlu olmamaktadır.

İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde hiçbir ekstra ücret alınmamaktadır. İadenizin üzerinde verilen siparişlerde, sadece sipariş arası doğan fark kapıda ödeme yöntemiyle tahsil edilecektir. Saygılarımızla 

Email: info@jannecare.com