Web sitemize üye ol, ilk siparişine özel %30 indirim fırsatını yakala!

Hakkımızda

Eski zamanlarda saçlar sağlık, güç ve doğallıkla özdeşleşiyordu. Ancak modern yaşamın stresi, kimyasallarla dolu ürünler ve çevresel faktörler saçlarımızın bu doğal güzelliğini gölgelemeye başladı. İşte tam da bu noktada, eski zamanlardaki sağlıklı saçlara kavuşmak için bir yola çıktık. Diriliş otu ise, zorlu şartlarda verdiği yaşam mücadelesi ve iyileştirme gücüyle, bu yolculuğumuzun ilham kaynağı oldu.


İnanıyoruz ki doğa, bize sunduğu güçlü ve doğal bileşenlerle bizi iyileştirme potansiyeline sahip. Biz, Janne Care olarak; doğanın gücüne ve mucizevi bileşenlerine olan inancımız doğrultusunda hareket ediyoruz. Bilimin önderliğinde yürüttüğümüz uzun Ar-Ge süreçleri ile formüle edilen ürünlerimiz, saç bakımında bir devrim niteliğinde.


Doğanın zengin kaynaklarını koruma ve gelecek nesillere aktarma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu yüzden, ürünlerimizi üretirken çevresel etkilerini minimize etmek için yenilikçi yöntemlere odaklanıyoruz. FSC sertifikalı kutu ambalajlar kullanıyor ve üretim süreçlerimizde enerji verimliliğine odaklanarak doğal kaynakların tasarruflu kullanımını teşvik ediyoruz. Ürünlerimiz, ayrıca kalite ve güvenlik için ÜTS (Ürün Takip Sistemi) kaydına sahiptir.


Doğanın mucizevi gücünü en saf ve etkili şekilde sunan ürünlerimizle; saçlarınızı yeniden canlandırın ve eski zamanlardaki sağlıklı, güçlü ve doğal saçlara kavuşun!